Fatima'nın ünü sınırları aştı!

Fatima'nın özel el yapımı ürünleri için Araplar sıraya girdi, ünü dünyayı aştı.

18 Şubat 2020 16:35
Fatima'nın ünü sınırları aştı!
Fatma Semiz'in babaannesi Fatima'nın hayat hikayesinden yola çıkarak oluşturduğu 'Fatima 1932 by Famuse' dünyanın en önde gelen markalarıyla yarışır konuma geldi. Markanın özel el yapımı ürünleri tüm dünyadan yoğun ilgi görüyor. Fatima, ürün yelpazesinde çikolata, lokum, draje, zeytinyağı, Türk kahvesi, gümüşlük, porselen gibi çeşit çeşit ürün bulunuyor. Tamamı el yapımı olan ürünlerin her biri için özel ustalarla çalışılıyor.


Markanın ürün yelpazesine olan yoğun talep üzerine 'Fatima Beauty' markası altında parfüm, özel kokulu mumlar, oda kokusu ve kolonya da eklendi. Fatima'nın eşsiz ürünlerinin müdavimleri arasında ise Katar Şeyhi Al Thani ve Kuveyt Kraliyet ailesi El Sabbah gibi önemli isimler bulunuyor.

İki şubesi Ankara'da biri İstanbul Nişantaşı'nda olan Fatima'nın ünü sınırları aşmış ürünlerinden hala denemediyseniz mutlaka ziyaret edin!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fatima

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz