Fatih Ürek'ten iddialı açıklama!

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, daha önce, Hande Yener ve Volkan Konak’ın program yaptığı Avrupa’nın en iyi gecce klübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’da sahneye çıktı…

16 Aralık 2013 10:19
Fatih Ürek'ten iddialı açıklama!
Etiler’de iki ay önce açılan 700 kişilik mekanı hınca hınç doldurmayı başaran Fatih Ürek, “Halkımız eğlenceden çok iyi anlıyor. İnsanın çalıştığı mekanın kapılara kadar dolması çok güzel bir şey. Bana gösterdiğiniz bu ilgiye çok teşekkür ederim. Bundan sonra Etiler’in yeni efendisi benim” dedi.

En iyi eğlendiren şarkıcılar arasında ilk sıralarda yer alan Fatih Ürek, daha sonra hareketli şarkılarla ‘Sahne İstanbul’u adeta salladı.


‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında espriler yaparak izleyicileriyle şakalaşan, hatta onlara fıkra bile anlatan Fatih Ürek bol bol da göbek attı. Çok beğenilen ‘Yılan’ dansını da sahnede alkışlar arasında yaptı. Sanatçı, bazı konukların yoğun isteği üzerine ‘Firuze’ isimli sevilen şarkıyı da söyledi.

Fatih Ürek ilk kez sahne aldığı ‘Sahne İstanbul’u çok beğendiğini belirterek, ‘Eee burası İstanbul. Buraya da böyle bir mekan yakışırdı. Böyle mekanda sahne almak herkese nasip olmaz o yüzden çok şanslıyım, burayı eğlence dünyasına kazandıran BVS Group’a çok teşekkür ederim. Bu gecce fazlasıyla coşturacağım” dedi.

Çok sevilen ‘Hadi Hadi’ isimli şarkıyı ve yeni single’ındaki ‘Bak Güzele’ adlı şarkıyı da istek üzerine ikişer kez okuyan Fatih Ürek 21 ve 28 Aralık tarihlerinde yine ‘Sahne İstanbul’da program yapacak.

Fatih Ürek’in şarkılarıyla coşan izleyiciler, sanatçının söylediği hareketli şarkılarla sabaha kadar coşup eğlendiler.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fatih ürek , sahne istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz