Fatih Ürek Sahne İstanbul'u coşturdu!

Ünlü sanatçı Fatih Ürek önceki gecce bir kez daha ‘Sahne İstanbul'da sahne aldı. Otoriteler tarafından Avrupa'nın en iyi gecce kulübü olarak gösterilen Sahne İstanbul önceki gecce yine yaklaşık 600 konuğu ağırladı.

28 Nisan 2014 10:29
Fatih Ürek Sahne İstanbul'u coşturdu!
‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Hem romantik hem de coşkulu şarkılar söyleyen sevilen şarkıcı, bir ara dinleyicilerine üst üste 3 kez ‘Eğleniyor musunuzzz?’ diye sordu.

Çığlıklarla ‘evettt’ yanıtını alan Ürek; ‘Ben size kurban olurummm’ şeklinde cevap verdi.

Ön sıralardan bir bayanın “Sana hayranım” diye bağırması üzerine Ürek, “Siz bana hayran, ben size kurban” diyerek o hayranı için geçen yıl Tarkan’ın söylediği ‘Firuze’ şarkısını seslendirdi.

BVS Grdup’a ait Sahne İstanbul’da, şarkı aralarında dinleyicilerine takılan ve espriler de yapan Ürek’in kıyafeti ve dans stili oldukça ilgi çekti. Ünlü sanatçı programı süresince hem kendi bol bol göbek attı, hem de seyircilere göbek attırdı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fatih ürek , sahne istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz