Fatih Ürek Sahne İstanbul'u coşturdu!

Fatih Ürek İstanbul'un en iyi gece kulübü Sahne İstanbul'da önceki gecce oldukça neşeli ve hareketli bir program yaptı. Daha önce gecelerde krallığını ilan eden Ürek, dün bir kez daha sahneye çıktığı mekanı hınca hınç doldurmayı başardı.

22 Şubat 2014 14:50
Fatih Ürek Sahne İstanbul'u coşturdu!
Ünlü sanatçı şarkı aralarında izleyicilerle sohbet ederken; 'Bu gecce oturmak yok. Oturmayı asla kabul etmiyorum. Oturanın kaynanası ölsün. Haydi herkes ayağa' diyerek kendisini izlemeye gelenlere kahkaha attırdı. Peşinden de art arda birbirinden hızlı parçalara girdi. Hareketli ve neşeli şarkılarla ortam o kadar güzelleşti ki BVS Group’a ait ‘Sahne İstanbul’da ne kadar müşteri varsa saatler 02.00’yi gösterirken hepsi ayaktaydı.

Kıvrak dansları ile izleyenlerin adeta başını döndüren Fatih Ürek bitip tükenmeyen enerjisiyle de kendisini izlemeye gelen yaklaşık 700 konuğu bir an olsun yerlerine oturtmadı
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fatih Ürek , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz