Fatih Ürek: Etiler'in kralıyım!

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, daha önce Serdar Ortaç, Hande Yener ve Volkan Konak’ın program yaptığı Avrupa’nın en iyi gecce kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’da önceki gecce sahneye çıktı…

23 Aralık 2013 07:00
Fatih Ürek: Etiler'in kralıyım!
Etiler’de iki ay önce açılan 700 kişilik mekana bu kez de 750 kişi doldurmayı başaran Fatih Ürek, “Bu muhteşem ilginiz beni çok mutlu ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Etiler’in yeni efendisi benim, demiştim ama sizin sevginiz sayesinde artık Etiler’in kralıyım” diye konuştu.


‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında espriler yaparak izleyicileriyle şakalaşan, hatta onlara fıkra bile anlatan Fatih Ürek bol bol da göbek attı.


BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da, çok beğenilen ‘Yılan’ dansını da sahnede alkışlar arasında yapan sanatçı, konukların isteği üzerine ‘Firuze’ isimli sevilen şarkıyı da okudu.


Yeni single’ındaki ‘Bak Güzele’ adlı şarkıyı da okuyan Fatih Ürek, yoğun istek üzerine çok sevilen ‘Hadi Hadi’ isimli şarkıyı tam 3 kez söyledi.

Sevilen şarkıcı, haftaya Cumartesi gecesi 28 Aralık tarihinde yine ‘Sahne İstanbul’da program yapacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fatih Ürek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz