Fatih Ürek: " Artık Etiler'e Sığamıyorum "

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, Avrupa’ nın en iyi gecce kulübü olarak gösterilen ‘Sahne İstanbul’da önceki gecce bir kez daha sahneye çıktı..

30 Aralık 2013 10:37
Fatih Ürek: " Artık Etiler'e Sığamıyorum "
Etiler’de iki ay önce açılan 700 kişilik mekanı yine ardına kadar doldurmayı başaran ünlü sanatçı gördüğü aşırı ilgiden adeta mest oldu. Söylediği şarkılarla kendisini dinlemeye gelen misafirlere muhteşem bir eğlence yaşatan Ürek; ‘Artık Etiler’e bile sığamıyorum. Hepiniz muhteşemsiniz. Bu ilginiz beni oldukça mutlu ediyor. Ben bu kadar mutlu olunca da sizi mutlu etmeyi seviyorum. Halkım eğlenmeyi özlemiş. İyi ki böyle şahane bir mekan açıldı da sizlerle burada buluştuk’ diye konuştu.


‘300-500’ adlı şarkısı ile sahneye çıkan Fatih Ürek birbirinden hareketli parçalarıyla tam 3 saat sahnede kaldı. Şarkı aralarında espriler yaparak izleyicileriyle şakalaşan, hatta onlara fıkra bile anlatan Fatih Ürek bol bol da göbek attı.


BVS Group’a ait Sahne İstanbul’da, çok beğenilen ‘Yılan’ dansını da sahnede alkışlar arasında yapan sanatçı, konukların isteklerini de tek tek yerine getirdi.

Yeni single’ında ki ‘Bak Güzele’ adlı şarkıyı da okuyan Fatih Ürek, yoğun istek üzerine çok sevilen ‘Hadi Hadi’ isimli şarkıyı 2 kere söyledi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Fatih Ürek , Sahne İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz