Fasıl'a dair her şey Ziyade Fasıl'da

“Fasıl’ın En Eğlenceli Hali…” sloganı ile fasıl eğlencesi denildiğinde ilk akla gelen markası olan ZİYADE FASIL, açıldığı günden bu yana aynı personel ile eğlence hayatında var olmayı başarabilmiş ender mekanlardan biri olan Ziyade Fasıl, konuklarına tadımlık değil doyumluk lezzetler ve eğlence sunuyor.

21 Kasım 2014 10:37
Fasıl'a dair her şey Ziyade Fasıl'da
Ziyade Fasıl’da sahne alan sanatçılar, bugüne kadar yıllarca çok özel projelerde görev almış saz üstatları ve yorumcularından oluşmaktadır. 20.30 – 00.30 saatleri arasında süren fasıl programı boyunca tüm repertuar Türk müziğinin “en eğlenceli” eserlerinden seçilmektedir…

Fasıl programının ara verdiği dakikalarda sadece Ziyade Fasıl’a özel showlarla gece renkleniyor…

Davul Show

Daha çocuk denilecek yaşta Asma Davul ile Ziyade Fasıl’da tanışan bir Roman gencinin enstrümanı ile arasındaki bağa hayran kalacaksınız. Ritimlerinin uçsuz bucaksız dünyasında muhteşem bir yolculuğa çıkacak, bu ritimlere kendinizi kaptırmadan yapamayacaksınız…

Roman Show

Günlük yaşamın tüm olaylarını birazda mizahi bir dille ele alan Roman müziği ve dans kültürünü yansıyan bu çok özel show, ülkenin en büyük dans topluluklarında önemli görevler üstlenmiş dans hocaları tarafından gerçekleştiriliyor.. Bu üstün performans ile Romanların o renkli dünyasına bir yolculuğa daha çıkıyoruz.

Üstelik sadece bir dans gösterisi de değil bu, bir anda yanınızda biten çiçekçi kızla tüm dertlerinizi unutmuş, Roman oynarken buluyorsunuz kendinizi..


Sürpriz Showlar

Ziyade Fasıl’ın deneyimli show ekibi sizler için her gün değişen farklı bir gösteri hazırlıyor, Bazen Latin – Oryantal dans gösterileri, bazen Kanto gösterileri, izleyebilir, bazen de sizleri de içine dahil ettikleri bir organizasyonla Sulukule’nin Gırgıriyesini Suadiye’nin Ziyade Fasıl’ına taşıyabilirler.. Onların neler yapabileceğini önceden tahmin etmek zor. Siz en iyisi kendinizi geccenin akışına bırakın..

Dj Performansları

Gittikçe artan Ziyade Fasıl eğlencesinin ateşleyicisi Dj; gerek nostaljik, gerekse günümüz hit müziklerinin yepyeni yorumları ve mixleri ile coşturuyor…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ziyade Fasıl , Suadiye , Eğlence , Fasıl

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz