Fasıl keyfi Sandal Restaurant'ta

Haftanın her günü fasıl grubuyla eğlenceye doyacağınız, muhteşem lezzetleriyle mest olacağınız Sandal Restaurant Kumkapı'da sizleri bekliyor.

15 Mart 2013 11:20
Fasıl keyfi Sandal Restaurant'ta
Marmara denizi kıyısındaki en güzel semtlerden biri olan Kumkapı'yı eminim siz de balık & rakı ikilisinin anavatanı olarak görüyorsunuz. Her kesime hitap eden bu eğlence mahallesinin en eski mekanlardan biri olan 'Sandal Restaurant' ı ziyaret ettim...

Sandal Restaurant ortağı İbrahim Serhat Sarı kendisinin orada doğduğunu daha sonra restorana çevirdiklerini söyledi. Aynı zamanda en önemli şeyin hijyen olduğunun altını çizip bu konuda da kendilerinden çok emin olduklarını belirtti. Kırlangıç buğulama, tuzda levrek, kaşarlı sarı kanat, irmik tatlısı ve krep tatlısı mekanda öne çıkan lezzetlerden...

Kumkapı'nın mistik ve farklı eğlencesine dahil olmak istiyorsanız Sandal Restaurant'dan vazgeçemeyeceksiniz... Bir deneyin derim ;)

Gamze Aksu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Sandal Restaurant , Kumkapı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz