Fashion Tv Model Adayları Cipriani’de özel davette

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde Girne’de ve Eylül’de Panama'da yapılacak Fashion Tv Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlenmesi için yapılacak yarışma öncesinde finale kalan genç modeller, Bodrum Yalıkavak mevkiinde bulunan Palmarina Bodrum’daki İtalyan restaurant Cipriani’de kendileri için verilen özel davette bir araya geldi.

26 Haziran 2014 10:04
Fashion Tv Model Adayları Cipriani’de özel davette
Foto galeri için tıklayınız..

Palmarina Bodrum Billionaire Club’da düzenlenen Türkiye'de ilk kez en iyi 'Miss and Mr Fashion'ın seçileceği yarışmanın sonucunda birinci olan kadın model, Eylül ayında KKTC Girne'de, erkek model ise Panama'da düzenlenecek Mr. Tourism Of The World'te Türkiye'yi temsil edecek. Kazananların açıklanacağı gala öncesinde Cipriani ve Billionare’de bir araya gelen genç modeller, yarışma öncesi stresini atarak gönüllerince eğlendiler, birlikte hatıra fotografları çektirdiler.

İzmir, Ankara, İstanbul ve Bursa'da gerçekleştirilen ön elemelerin ardından, toplamda 150 yarışmacının arasından seçilerek finale kalan 15’i kadın, 15’i erkek olmak üzere toplam 30 aday; 24 Haziran'da Palmarina Bodrum’da Billionaire Club'ta yapılacak final öncesinde gündüz mayo ve bikinileri ile basının karşısına çıktı, akşam da Palmarina Bodrum’da Cipriani’de kendilerine özel verilen davette gönüllerince eğlenerek İtalyan yemeklerini tattı.

Fashion Tv, jüri üyelerini Cipriani’de ağırladı

Seçkin davetliler Cipriani’de

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Girne’de ve Eylül’de Panama'da yapılacak Fashion Tv Dünya Modellik Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek adayların belirlendiği Billionaire Club’da düzenlenen final gecesi öncesi Fashion Tv, yarışmanın jüri üyeleri ve diğer seçkin davetlilerini Palmarina Bodrum’daki İtalyan restaurant Cipriani’de ağırladı.

24 Haziran Salı akşamı Palmarina Bodrum Billionaire Club’da bu yıl ilki düzenlenen ve Türkiye'nin en iyi 'Miss and Mr Fashion'ının seçildiği final yarışması öncesi, yarışmanın değerli jüri üyeleri ve diğer seçkin konuklar Cipriani’de kendileri onuruna verilen yemekte bir araya geldi.

Fashion TV Türkiye’nin temsilcisi Enis Onat; içlerinde ünlü modacı Cemil İpekçi, Türk sinemasının duayenlerinden Salih Güney, yılların eskitemediği popüler sanatçı Sibel Tüzün, podyumların bir dönem en aranılan mankenlerinden olan şarkıcı Tuğba Özay ve Can Tanrıyar gibi isimlerin yer aldığı değerli konuklarını, Cipriani’nin Palmarina Bodrum’daki nefis lezzetleri ve denize karşı eşsiz manzarası eşliğinde ağırladı. Hoşca vakit geçiren konuklar davet öncesi basına renkli görüntüler verdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz