Farklı zevkler için tek adres!

Nişantaşı Atiye sokakta bulunan Blush Atiye konseptiyle her zevke hitap ediyor...

15 Ağustos 2014 16:14
Farklı zevkler için tek adres!
Blush Atiye gün boyu bistro olarak hizmet veriyor. Akşam saatlerinde ise restaurant&bar formuna dönüşen Blush'ın mönüsü de zenginliğiyle her damak zevkine ayrı lezzetler sunmada çok iddialı. Ağırlık olarak, pizza, salata, makarna gibi Akdeniz Mutfağı'ndan seçkilere yer verilen mönüde Akdeniz Mutfağı'yla sınırlı kalınmamış; Beğendili Köfte, Pazıya Sarılı Levrek veya OssoBuco gibi yemekler ile de Dünya Mutfağı'nın en güzel örnekleri de sunuluyor.


Blush Atiye'de iş yemeklerinden keyifli içki saatlerine, özel kutlamalardan kişiye özel menü sunumuna kadar çok amaçlı servislere açık bir hizmet anlayışıyla keyifli akşamlar geçirmeniz kaçınılmaz. Adeta tek konuk sizmişcesine, sizin zevkinize ne uygunsa öyle hizmet vermeyi düstur edinmiş bir mekan. Farklı konumlamalarıyla nasıl bir gece geçirmek isterseniz isteyin size özel bir yer mutlaka bulabilirsiniz.


Atiye sokağın hareketliliğini yaşamak isteyen misafirler ön tarafta, yaz kış demeden bahçe keyfi yaşamak isteyen misafirler arka bahçede, kendi gruplarıyla özel kutlamalar yaşamak isteyen misafirlere de üst katta ağırlanıyor.

Dj Engin Sadıki'nin müzik direktörlüğünü ve Dj'liğini yaptığı mekanda Perşembe akşamları Kaan Önal ile nostalji geceleri düzenleniyor. Blush Atiye'de sürpriz Dj'lerin olduğu özel geceleri kaçırmak istemiyorsanız Blush Atiye'ye mutlaka uğramalısınız!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Blush Atiye , restoran

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz