Farklı, şık, elegant: 'Lucca Style'

Gizemli ve sıra dışı bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise gelin sizinle birlikte İstanbul’un kalbinin attığı Bebek’e uzanalım. Cem Mirap’ın kurucusu olduğu Lucca, yıllardan beri süregelen bir popülarite ile Bebek’in en gözde mekanlarından biri.

12 Aralık 2019 11:42
Farklı, şık, elegant: 'Lucca Style'
Eğer mekanların burcu olsaydı, Lucca kesinlikle Kova burcu olurdu ve yanından geçerken çapkın ve karizmatik bir bakışla size gülümserdi. Bununla da kalmaz, uyandırdığı merak duygusu ile sizi kendine yaklaştırır ve ansızın içine çekerdi. Siz onun aurasına kapıldıktan sonra ise yenilikçi yapısı ile her ay bambaşka tatlar, bambaşka kültürler, bambaşka sanatlar çıkarırdı ruhundan.
Bizi en iyi anlatan stil akımı ‘Lucca Style’ diyorlar artık. Tarzı, konsepti, duruşu ile benzersizliğini kanıtlayan Lucca, kendi stilini de kendisi yaratmış durumda. Eğer ‘Lucca Style’a alışırsanız alışılmışlığın ötesine hazır olun! Kafasına estiği an en çılgın eventlere ev sahipliği yapabilen bir mekandan bahsediyorum. Kulağa çok sıra dışı geliyor değil mi? Duyanların, duymayanlara ellerinde yeni kokteyl menüsünden seçtikleri harika kokteyller ile fotoğraflarda gülücükler saçtığı eventler…


‘Lucca Style’dan bahsetmişken mekanın şık ve minimalist dekorasyonunu da ele almamak olmaz. Lucca’ya adım attığınız andan itibaren Cem Mirap ve dünyaca ünlü New York’lu tasarım ofisi “Roman & Williams”ın sihirli dokunuşları ile hazırlanan dekorasyon ile kendinizi bir sanat galerisi geziyor gibi hissedebilirsiniz. Bir nostalji meraklısı olarak benim en çok dikkati çeken ise girişte yer alan klasik otomobiller oldu. Zamanın ruhunu yansıtan tasarımları ile birer ikon haline gelen 1950’li yıllara ait klasik otomobilleri şu sıralar sosyal medyada ‘Lucca’ etiketiyle sık sık görebilmeniz mümkün.
Her yönüyle kendine has bir ruhu ve tavrı olan Lucca, uzun yıllar daha ‘Lucca Style’ ile fark yaratmaya devam edecek gibi duruyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: lucca , cem , mirap

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz