Farklı bir balıkçı arayanlara: Calipso Fish

Şehirde keyfin temsili gibi bir semt adeta Küçükyalı. Kendi sessizliğinin içinde yaratmış tüm o huzurunu. Küçükyalı'da bulunan harika bir balıkçıya yolculuğa çıkmaya hazır olun. İşte karşınızda Calipso Fish!

26 Ağustos 2015 12:04
Farklı bir balıkçı arayanlara: Calipso Fish
Geçtiğimiz günlerde, sizler için ufak bir lezzet turuna çıktık. Rotamızı, Anadolu Yakası'nın sakin ve huzur dolu semti Küçükyalı'ya çevirdik. Küçükyalı'da, huzur veren deniz manzarası ve tüm ihtişamıyla Calipso Fish bize göz kırptı ve attık kendimizi Calipso'nun büyülü dünyasına.


Ailecek akşam yemekleri, özel bir kutlama, romantik bir lezzet turu, özel bir iş yemeği.. Aklınıza ne tür bir organizasyon geliyorsa, Calipso Fish tüm ortamlara adapte olabilen bir mekan. Mekan sahipleri Ziya Kaçar ve Veli Şahin, harika bir iş çıkarmışlar, tebrik ediyoruz. Ortam şahane, iç mekanda dış mekanda son derece ferah ve tertemiz. Keyfin kesinlikle doğru adresi!

Fark yaratan lezzet ve sunum!

Calipso'da her lezzet özenle hazırlanmış. "Sürekli gurme turları yapıyoruz. Dünyayı geziyoruz, farklı lezzetler deneyimliyoruz. Beğendiğimiz bazı lezzetleri, Türk damak tadıyla yorumlamaya başlıyoruz. Bu özenli süreç sonucunda harika lezzetler yaratıyoruz. Çok yakında gurme turları için Beyrut'u ziyaret edeceğiz." diyor Ziya Kaçar. Gerçekten de Calipso'da lezzetin yorumlanması bir harika. Fakat sadece gurme turlarından edinilen lezzetler yok burada. Başarılı bir mutfak ekibinin yarattığı, birbirinden özel lezzetler hepsinden iddialı!

Sunumlar ise lezzetler kadar yaratıcı. "Fark yaratmadan ayakta kalabilmeniz çok zor!" diye ekliyor Kaçar. Hem sunumlarda, hem lezzette farkı hemen hissedeceksiniz. Ayrıca Calipso'nun tüm personeli son derece başarılı ve saygılı. Uzun yıllardır birlikte çalışmanın verdiği kusursuz ruhu hemen hissedeceksiniz.

İşte Calipso lezzetlerinden sizin için seçtiklerimiz;

Kaya koruğu

Dil sarma

Karides mantı

Tatlılarda ise;

Nirvana

Calipso spesiyal
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz