Etkileyici sahnesiyle Nurcan Eren Frankie'de!

Oyunculuğunun yanı sıra müzikal başarılarıyla da adından söz ettiren Nurcan Eren 20 Eylül Çarşamba günü iyi yemek ve kaliteli müziğin adresi Frankie İstanbul’da dinleyicileriyle buluşuyor.

18 Eylül 2017 12:37
Etkileyici sahnesiyle Nurcan Eren Frankie'de!
Müzikal anlamda uzun zamandır sessizliğini koruyan ve bugünlerde yeni albüm çalışmalarına başlayan Nurcan Eren, İstanbul’un muhteşem manzarasına ev sahipliği yapan Frankie İstanbul’da dinleyicileriyle buluşuyor. Eren’in sanat, müzik ve oyuncu camiasından dostlarının da katılacağı gecede en yeni şarkıların yanı sıra konuklarında katılımıyla doğaçlama olarak gerçekleşecek jam session, bu özel gecenin keyfini ikiye katlayacak. Nurcan Eren keyifli sahnesiyle de konuklara eğlenceli saatler yaşatacak.

Emekle hazırlanan yeni albüm
Nurcan Eren’in uzun yıllardır üzerinde çalıştığı ve titizlikle seçilen bir repertuarla hazırlanan yeni albümü ilk olarak 20 Eylül’de Frankie İstanbul sahnesinde görücüye çıkacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz