Etin Uzmanından: Kasap Döner!

Kıymadan değil, bifteklik etten yaprak döner yapan Kasap Döner'de, 1946'dan beri kasaplık yapan, üç nesildir etle uğraşan uzmanların elindesiniz. Kasap Döner ismi de buradan geliyor.

23 Mart 2018 09:58
Etin Uzmanından: Kasap Döner!
Kasap Döner'in porsiyonları oldukça doyurucu, dönerler bifteklik etten olduğundan oldukça lezzetli, personeli ilgili ve hızlı, performans fiyat dengesi bakımından ise fiyatları çok makul.


Kasap Döner'in ana ürünü döner ancak, ızgara çeşitleri, pideli köfte gibi farklı seçenekler de bulabilirsiniz. Tatlılarından özellikle triliçeyi denemenizi tavsiye ederim.


Kesimler İslami usüllere uygun olarak, Afyon Karahisar'da kendi özel çiftliklerinde yetiştirdikleri özel hayvanlardan yapılıyor Kasap Döner'de.Hem lezzeti, hem etin kalitesi, kaliteli hizmet personeli ve fiyatları bakımında döner severlerin favorisi olacak bir restaurant Kasap Döner, mutlaka size en yakın şubesine bir uğrayın derim.Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kasap Döner

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz