Et’in ustası "Gürkan Şef Steakhouse" dünyaya açılıyor!

Dünya standartlarında hizmet anlayışıyla 2014 yılında yola çıkan Gürkan Şef, Türkiye’de yeni şubeleri ile hizmet ağını genişletirken dünyanın gözde kentlerinde de yeni şubelerle Gürkan Şef markasını evrensel bir marka haline getirecek.

21 Mart 2016 13:48
Et’in ustası "Gürkan Şef Steakhouse" dünyaya açılıyor!
Türkiye’de ilk yeni yatırımını Etiler Nispetiye Caddesi’nde açacak olan etin jönü, dünya çapındaki ilk girişimini ise Orta Doğu’nun incisi Dubai’de tüketicilerle buluşturacak. Kısa sürede bir dünya markası haline gelmeyi hedefleyen zincir, Etiler şubesini Ramazan ayında hizmete geçirecek. Türkiye’de Nişantaşı, Etiler ve Florya olmak üzere toplam 3 et restoranı ve 6 burger şubesine erişecek olan Gürkan Şef’in dünya üzerinde tüm şubeleri İtalyan Mimar Bobo ‘nun çalışmalarıyla konsept ve mimari üzerine yeniden dizayn edilecek.

350 metrekarelik yeni şubesiyle Etiler’de hizmet verecek olan mekanın çalışmalarına başlanırken, 90 kişilik personelle hizmette fark yaratılacak. Ahşabın hakim olduğu yalın bir dekorasyona sahip olan mekan, güler yüzlü servis anlayışı ve lezzetli menüsüyle diğer mekanlar arasında farkını ortaya çıkaracak.

Türkiye’de Gürkan Şef markası ilk yatırımı olan Dubai merkezli ve ABD ortaklı şirket, Amerika, İsviçre, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki yatırımlarıyla tanınıyor. Türkiye’de Gürkan Şef markasına toplamda 10 milyon $ yatırım yapmayı planlayan şirketi Dünyaya Gürkan Şef lezzetlerini tanıtacak.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gürkan Şef Steakhouse

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz