Etin Jönü Gürkan Şef'ten muhteşem açılış!

Gürkan Şef, Nişantaşı’nda ünlü isimlerin katılımıyla açıldı

24 Nisan 2014 09:45
Etin Jönü Gürkan Şef'ten muhteşem açılış!
Gürkan Topçu, Servet Berkman ve Ersan Koç, Nişantaşı Vali Konağı Caddesi üzerinde Gürkan Şef isimli steak house açtı.


Açılışa Alişan, Çağla Şıkel, Emre Altuğ, Burak Yılmaz, Ceylan, Ümit Erdim, Aydın Kurban ve Şükrü Özyıldız gibi ünlü isimler katıldı.


Bildiğimiz işi yapıyoruz

Gürkan Şef, Alişan ve Ümit Erdim’le beraber et show yaptı. Ümit Erdim, etlerin gelmesini beklerken ağzını açıp Gürkan Şef’i ısırdı. Daha açılmadan bayilik teklifleri aldıklarını söyleyen Gürkan Şef, “Bildiğimiz işi yapıyoruz. Türkiye’nin ilk diplomalı kasabıyım. Ersan Bey ve Servet Bey eskiden müşterimdi. Güç birliği yaptık. Biz kendi başımıza yavaş yavaş büyümekten yanayız. Bu bir bebek ve biz bu bebeği büyütmek istiyoruz. Allah’ım beni tekrar dünyaya getirirse tekrar bu işi yapmak isterim” dedi.


Bu işe aşığım

Etin hayatında bir tutku olduğunu dile getiren Gürkan Şef, “Bu işe aşığım. Çalıştığım üç değişik et firmasında da izinsiz günde 16 saat çalıştım. Tüm ustalarıma çok teşekkür ediyorum. Aramızda hiçbir kırgınlık yok. Bizim de artık bir markamız var. Onu yükseltmeye çalışacağız. Her eti dinlendiriyoruz ve çok özel etler buluyorum.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz