Etin jönü; Gürkan Şef Steakhouse!

Etiler ve Nişantaşı’nda şubeleri bulunan etin jönü olarak bilinen Gürkan Şef Steakhouse, Türkiye’nin ilk diplomalı kasabı olan Gürkan Topçu tarafından kuruldu.

08 Mayıs 2018 14:58
Etin jönü; Gürkan Şef Steakhouse!
Gürkan Şefi, atmosferiyle konuklarının kendilerini mükemmel hissetmelerini sağlıyor ve mekân dekorasyonlarıyla da adeta konuklarının karnını acıktırıyor.


Lokum denebilecek kadar kıvamda olan inanılmaz lezzetli et yemekleriyle anılan Gürkan Şef’in; alkolsüz kokteylleri, salataları, atıştırma tabakları da mükemmelin üstünde lezzetli.


Gürkan Şef Steakhouse, muhteşem lezzetlerini inanılmaz eğlenceli sunumlarla hazırlayarak lezzetlerin tadına tat katıyor.


Üç katı bulunan Gürkan Şef’in, konuklarını şaşırtan London ve Dubai isimli özel odaları bulunuyor, bu odalarda yapılan davetler ve toplantılarla adeta yemeklerin keyfine keyif katılıyor.


Lezzetlerin sunumunu yaparken harika şovlar kullanan Gürkan Şef Steakhouse’da hayatınızdaki en lezzetli eti yiyeceksiniz…


Dila Topçu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gürkan Şef

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz