Etiler Develi'den anlamlı yemek!

Etiler Develi'de önümüzdeki perşembe günü Vanlı depremzedeler için yemek düzenlenecek.

06 Mayıs 2014 16:44
Etiler Develi'den anlamlı yemek!
Türk millî mutfağının bir aynası, “Etiler Develi” de önümüzdeki perşembe günü düzenlenecek olan (14:00-16:00) yemeğe aralarında Aziz Yıldırım, Funda Arar, Mehmet-Selda Topal ve Fenerbahçeli futbolcularında bulunduğu pek çok ünlü ismin katılması bekleniyor..

2002 yılında Develi’lerin devamı olarak Etiler’de Tepecik yolunda açılan mekan, Gaziantep başta olmak üzere; Ege, Akdeniz, Orta Anadolu yörelerinin farklı tatlarını özenle sunuyor.


Yemek yemeyi, yaşamsal bir faaliyet olmaktan çıkararak keyif haline getiren Etiler Develi, doyumsuz lezzetleri ile açıldığı günden bu yana kendini yenilemeyi başaran lezzetlerine yeni tadlar ekleyerek müşteri portföyünü ve başarısını devamlı artıran mekân olma özelliği taşıyor.

Etiler Develi Kebap, özel speasiyal olan Fıstıklı Kebap ile yemek literatürüne geçerek bütün lezzet otoriterleri tarafından kebap konusunda Türkiye ve dünyanın en iyisi seçilen bir mekan..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Develi

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz