Et severlerin vazgeçilmez mekanı!

Et yemek sizin için vazgeçilmez bir tutku ise, Grill Polonez de buluşalım mı? Et yemenin en güzel en vazgeçilmez ve en yumuşacık hali..

17 Ağustos 2018 11:54
Et severlerin vazgeçilmez mekanı!
Grill Polonez, Anadolu Yakası'nın en gözde Avm'lerinden biri olan Palladium Tower da hizmet vermektedir. Yaklaşık 7 ay gibi bir süre zarfı içerisinde de Vadi İstanbul Avm'de yeni bir şubesi açılan Grill Polonez, tekrardan değişmeyen lezzeti ve mutfağı ile bizlere hizmet veriyor.


Grill Polonez, bizlere en çok tercih edilen ve sevilen ''Keçi peynirli kabak salatası'' ikram etti ve neden tercih edildiğini anlamış olduk. O kadar hafif ve fresh ki.. Yedikten sonra ne bir şişkinlik ne de ağırlık hissetmenizin mümkanatı yok.


Daha sonrasında hafifliği bir kenara bırakalım da asıl tercih edileni sizlere sunup ikram edeyim dedi ve ''Dana lokumu''.. Gerçekten isminden alıyor tadını da! Lokum gibi, mükemmel.
Sizleri bu eşsiz lezzetlerden mahrum bırakmak istemeyiz ve o yüzden Grill Polonez önerimizi de sizlere şüphe duymadan sunarız.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Grill polonez , vadi istanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz