Eski mankenler AL SHARQ'da buluştu!

Bir döneme damga vuran ünlü mankenler Al SharQ’da düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Gecede 3 yıl önce lenfoma hastalığından kurtulamayarak hayata veda eden Sertaç Boztepe de unutulmadı.

21 Mart 2018 16:02
Eski mankenler AL SHARQ'da buluştu!
Deniz Pulaş, Asuman Krause, Ebru Ürün, Bilge Kara, Sibel Özünlü, Berke Hürcan, Hasan Yalnızoğlu gibi bir dönem podyumların tozunu attıran ünlü mankenler yakın arkadaşları İlgi Gövsa’nın işletmesini yaptığı Al SharQ’da buluşup hasret giderdiler.


Geç saatlere kadar restoranda kalan gözde mankenler sohbet eşliğinde eğlencenin tadını çıkardı. Uzun süredir görüşemediklerinden dert yanan ünlü isimler, yeniden buluşmanın mutluluğu yanında duygusal anlar da yaşadılar.


3 yıl önce lenfoma hastalığından kurtulamayarak hayata veda eden meslektaşları Sertaç Boztepe’yi de gecede anan eski mankenler, en kısa zamanda tekrar bir araya gelmek üzere sözleştiler. Gece DJ Mustech’in müzikleriyle renklendi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz