Eski bir konakta Pazar brunchı keyfi...

Eski bir konakta yapılan kaliteli bir brunch sonrası Sultan Ahmet'te keyifli bir tarihi gezi yapmak gününüzü mükemmel kılabilir.

17 Eylül 2013 10:32
Eski bir konakta Pazar brunchı keyfi...
Tarihi yarımadanın tam kalbinde, aslına uygun bir şekilde yeniden hayata geçirilmiş asırlık bir konak Celine Hotel. Aynı zamanda Celine Hotel, zamandan azade atmosferi, müze ve tarihi anıtlara yakınlığının yanı sıra, modern İstanbul'un canlı yaşantısına kolay erişim olanakları ile misafirlerine benzersiz bir deneyim sunuyor.


Celine Hotel kaliteli bir konaklama dışında tarihi bir yolculuk da sunuyor misafirlerine. İçeri girdiğiniz anda tarihin o büyülü atmosferini hissediyorsunuz. Hatta Celine Hotel misafirlerine zamanda yolculuk yapma fırsatı da sunuyor. Kahvaltı salonun yanında dar ve uzun bir koridor var, oraya giriş yaptığınız anda tarihi yolculuğunuz da başlamış oluyor. Binanın eski halinden günümüze gelene kadar yaşadığı değişimler fotoğraflarla tek tek gösterilmiş. Eski taş duvarlara asılmış resimlere bakarken tarihin o tozlu sayfalarını tek tek çeviriyor gibi hissediyorsunuz.Celine Hotel tarihi güzelliği ve kaliteli hizmetiyle Sultan Ahmet'in incilerinden biri. Tarihi dokusunu kaybetmeden misafirlerine hizmet veren Celine Otel'in dekorasyonu da Osmanlı izleri barındırıyor. Osmanlı stilinde, en kaliteli mobilyalarla dekore edilmiş 14 odası, aynı zamanda konfor amaçlı en son teknolojileri de barındırıyor. Tarihin ve günümüzün tüm ayrıcalıkları bir arada tek bir odada sunuluyor. Led teknolojili içten aydınlatmalı masif ahşap dolaplardan, Mimar Sinan'ın Topkapı Sarayı hamamlarında yaptığı gibi alttan ısıtılan mermer tabanlı banyolara ve Jakuzili banyo küvetlerine kadar teknoloji ve tarihin iç içe geçtiği benzersiz bir deneyim Celine Hotel.
Pazar Brunclarının adresi

Sıcak ve zarif bir lobiye açılan otel girişinin yanı sıra, doğrudan iç avluya geçiş sağlayan tünel, otelden ve konaktan çok daha kadim zamanlardan günümüze ulaşmış. Otelin otantik dekorasyonunu oluşturan ince zevk ürünü olan detayların arasında çeşitli tatlardan oluşan zengin menüsü ile güne taze bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Pazar günleri 11:30'dan 15:30'a kadar verilen brunch servisi gerçekten mükemmel. Pazar günlerinizi tarihi bir atmosfer içersinde geçirmek istiyorsanız Celine Hotel biçilmiş kaftan. Eski bir konakta yapılan kaliteli bir brunch sonrası Sultan Ahmet'te keyifli bir tarihi gezi yapmak gününüzü mükemmel kılabilir.İstanbul, restoranları ve renkli gecce hayatı ile pek çok farklı seçenek sunarken Celine Hotel de misafirlerine, şehrin geleneksel ya da modern eğlence merkezlerine kolay erişim olanaklarına sahip olmanın avantajı yaşatıyor. Ancak, sakin bir gecce geçirmek isteyen misafirleri içinde bir seçeneği var Celine Hotel'in. Her köşesinde bir sürpriz barındıran Celine Hotel'in barı, otelin genel atmosferi ile hoş bir kontrast oluşturmak amacıyla tipik bir "Irish Pub" havasında hizmet veriyor.
Butik otel olan Celine Hotel, küçük ama hoş detaylarla zenginleştirilmiş, tarihin büyüleyici atmosferi ile dekore edilmiş kalitesiyle ön plana çıkan bir otel. Şehrin merkezinde hem konaklamak hem de tarihi bir yolculuğa çıkmak isteyenler için Celine Hotel mükemmel bir seçenek.İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Celine Otel

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz