Eşini AKS’de izlemeye geldi

Akasya Kültür Sanat’ da ‘ Tuhaf Bir Pazar Günü’ oyunu tiyatro severler ile buluştu. Başrollerini Ceyhun Fersoy ve Özgür Özgülgün’ ün paylaştığı komedi oyunu büyük ilgi ile karşılandı.

06 Şubat 2017 11:04
Eşini AKS’de izlemeye geldi
Ceyhun Fersoy’ un ‘Seksenler’ dizisinde tanışıp evlendiği Begüm Öner’ de eşini yalnız bırakmadı. Evlilik hayatları ile örnek olan çift mesleki dayanışmaları ile de örnek oldular. Oyunu ilgi ile izleyen Begüm Öner; Biz sette meslektaş, ev de karı kocayız. Oyun öncesi Ceyhun'u ziyaret ettim' dedi.

Gördüğü yoğun ilgi karşısında izleyenlere teşekkürlerini ileten Özgür Özgülgün'de ; 'Ben bu ekibin kaptanıyım. Kırk üç yaşında olduğum için oyuncu arkadaşlarımla en yakın on yaş fark var. Bu ekiple birlikte olmak çok keyifli. Ekran popülerlik adına önemli olsa da ben sahne de manevi duygularımı cilalıyorum. Tiyatro ana mesleğimiz' dedi.


Burcu Kara sözünü tuttu

Oyunu izleyemeye gelenler arasında ünlü oyuncu Buygu Kara'da vardı. Kara, 'Mümkün olduğu kadar oyunları takip etmeye çalışıyorum. Sahnedekilerin bir çoğu arkadaşım. Onlara sözüm vardı, AKS’ de izlemek için iyi bir fırsat oldu’ dedi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz