Erkekler kaydı kadınlar izledi

Okulların yarı yıl tatiline girmesinin ardından tatilciler de soluğu Türkiye'nin önde gelen kayak merkezlerinde aldı. Kartalkaya Kaya Palazzo ve Dorukkaya otelleri de hafta sonunda birçok ünlü ismi ve ailelerini misafir etti.

23 Ocak 2017 11:45
Erkekler kaydı kadınlar izledi
ETS Turizm'in sahibi Mehmet Ersoy, eşi Pervin ve oğlu Mehmet Reşat'la, işadamı arkadaşı Doğan Gündoğdu da eşi Fulya ve oğlu Tevfik ile Kartalkaya Kaya Palazzo'da tatil yaptı. Ersoy ve Gündoğdu aileleri haftasonu tatilini birlikte geçirdi. Mehmet Ersoy ile Doğan Gündoğdu gün boyu birlikte kayak yaparken Pervin Ersoy ve Fulya Gündoğdu arkadaşlarıyla Drop Lounge Cafe'de onları izlemeyi tercih etti. Ersoy ve Gündoğdu aileleri cafede yapılan happy hour partisinde objektiflere poz verdi.
Ünlü şarkıcı Işın Karaca da, hafta sonu tatilini eşi Tuğrul Odabaş, kızı Mia ve yeğeni Jaz ile Dorukkaya Otel'de geçirdi. Kızına ve yeğenine kayak dersi aldıran Karaca, kendisi de kayak yaptı. Drone ile keyifli anlarını çektiren Karaca, kayaktaki ustalığını da gösterdi. Geçtiğimiz ay evlendiği Odabaş'la mutluluk pozları veren şarkıcı, balayını Hollanda'da okuyan oğlunu ziyarete gittiğinde yapacaklarını ifade etti.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz