Enginar, mevsiminde Kiva’da!

Her mevsimin şifasını ve zenginliğini menüsüne yansıtan Kiva, Haziran ayında lezzetinin doruklarına ulaşan enginarı, yaz menüsünün mevsimsel tatları arasına kattı. Ege Bölgesi’nin lezzet sırlarıyla hazırlanan zeytinyağlı enginar, sıcak yaz günlerinde hafif alternatifler arayanlar için yaz boyunca Kiva’da.

28 Haziran 2017 12:09
Enginar, mevsiminde Kiva’da!
Anadolu’nun binlerce yıllık yöresel lezzetlerini özüne sadık kalarak günümüze taşıyan Kiva, menüsüne zeytinyağlı enginarı ekledi. Ege Bölgesi’nin pişirme usullerine göre hazırlanan enginar; arpacık soğan, kabak ve yine Ege’den temin edilen zeytinyağının mükemmel lezzetini harmanlıyor. Kiva’nın şefi Deniz Şahin’in imzasını taşıyan zeytinyağlı enginar, mevsimin tazeliğini ve canlılığını yansıtıyor.

Ege’den Güneydoğu Anadolu’ya, Karadeniz’den İç Anadolu mutfağına kadar zengin lezzetleri ile dikkat çeken Kiva Bomonti; açık alanda bulunan geniş bahçesi ve 3 farklı bölümden oluşan odaları ile keyifli bir atmosfer sunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kiva , Bomonti , Bomontiada

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz