‘En Vazgeçilmez Mekan’ Lucca

Gecce Mekan Oscarları'nda 'En Vazgeçilmez Mekan' ödülünün sahibi Lucca'nın sahibi Cem Mirap, vazgeçilmez olmalarının nedenlerini anlattı..

09 Aralık 2013 14:56
‘En Vazgeçilmez Mekan’ Lucca
1-‘En Vazgeçilmez Mekan’ ödülünün sahibi olmak nasıl bir duygu ve bu başarınızın sırrı nedir?

Lucca’nın, insanların sevdiği bir yer olmasının en önemli sebebi; iyi, yemek, iyi içecek, iyi atmosferi hepsini bir arada bütün gün samimi bir şekilde sunuyor olması. Lucca yıllardır içkide, yemekte kendini geliştiren, devamlı daha iyiyi arayan, kokteyl, yemek ve şarap mönüsünü en iyilerden oluşturmaya çalışan bir yer. Ekip olarak da yaptığımız işi çok seven insanlardan oluşan bir restoran, barız. Bence bunlar Lucca’yı vazgeçilmez yapan en önemli sebepler.


2-Ametist taşlı ödülü nasıl buldunuz?

Çok değişik ve ilginç bir ödül. Bu dizayn diğer ödüllerden çok farklı, bütün ödüllerimin arasında çok farklı bir yerde konumlandırdım. Ayrıca ametist taşının bereketi sembolize etmesi de çok anlamlı.


3-Mekan Oscarları geccesini nasıl buldunuz?

Her yılki Mekan Oscarları töreni değişik yerlerde ve güzel oluyordu. Ama bu yılki, özellikle Suada Club’ta büyük bir salonda yapılmış olması ve ambiyansı çok şıktı. Esprili sunumlar çok hoşuma gitti. Herkesin iyi vakit geçirdiği güzel bir organizasyondu. Gerçekten çok güzel bir ödül töreniydi, biz sektördeki insanlar olarak Gecce.com’a çok teşekkür ederiz. Biz, işimizi severek yapan insanlarız, bunu ödüllendirerek bizi teşvik eden, yaptığımız işi onurlandıran Gecce.com önemli bir kuruluş Türkiye’de..

4-Ödül aldıktan sonra Lucca’nın sorumlulukları arttı mı?

Ben Lucca’nın sahibi olarak, her zaman dünyadaki en önemli trendleri takip eden, yeme ve içmede daima kendini geliştiren, hiçbir zaman ben oldum demeyen, formülünü koruyarak kendini yenileyen ve geliştiren bir yer olması için sürekli çalışıyoruz, o sorumluluğu her zaman hissediyorum. Bir kez daha Lucca’nın ne kadar vazgeçilmez ve sevilen bir yer olduğunu hatırlattığı için Gecce.com’a teşekkür ederim.

5-Lucca’nın 2014 yılı planları neler?

Yine yiyecek ve içecekte iddialıyız, bunun üzerine çalışmalar yapıyoruz. 2014’te hafta sonları parti zinciri yapacağız. Yurt dışından Dj’ler getirmeyi düşünüyoruz. Artı kış mönüsüne geçeceğiz, kokteyl mönümüzü yenileyeceğiz ve viski-votka ağırlıklı kokteyller olacak. Her mevsim artık yeni mönüye geçmeye başladık, 2014’te de çok iddialı olacağız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: lucca , cem mirap

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz