"En İyi Şarap Kavı": Kav Butik

2013 Gecce.com Mekan Oscarları'nda "En İyi Şarap Kavı"ödülü alan Kav Butik'in Türkiye Koordinatörü ve İşletmecisi Cenk Çöteli ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Cenk Çöteli Gecce Mekan Oscarları'ndan aldıkları ödülün keyfini, önümüzdeki sezon için planlarını anlattı...

09 Kasım 2013 10:00
"En İyi Şarap Kavı": Kav Butik
Gecce Mekan Oscarları’nda "En İyi Şarap Kavı" ödülünü aldınız, öncelikle bu konu hakkında görüşlerinizi alalım?

Ödül aldığımız için gurur duyduk. Kenan Bey’e ve Gül Hanım’a çok teşekkür ediyoruz. Kısa zamanda aldık bu ödülü bu da çok mutluluk verici. Bir buçuk yıldır dışarıda hizmet veriyoruz. Sonuçta şarap işi yapıyoruz. Şarap insan gibi, şarabı doğuruyoruz, büyütüyoruz, olgunlaştırıyoruz ve açınca ölüyor. Bizde Kav Butik olarak doğduk, büyüdük, şuan olgunlaşma aşamasındayız. Bu yüzden bu konuda destek verildiği için Kenan Erçetingöz’e ve buraya gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.

Ametist taşlı ödül hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ödülü çok beğendim, biraz ağır ama ödül çok değişik, çok güzel bir tasarıma sahip. Ametist taşının özeliği de çok güzel, inşallah herkse bereket getirir ve inşallah herkes taşın bulunduğu beton gibi sert durur.

Kav Butik’in gelecekteki planları neler?

Çok proje geliyor, çok talep var özellikle franchise konusunda. Ama biz şuanda özellikle Türkiye’de içki yasaklarının oldu bir dönemde ne olacağını bilmediğimiz için açıkcası şuan biraz duruyoruz. Yoksa çok teklif geliyor. Bir sürü yeni açılan iş merkezlerinden, alışveriş yerlerinden diğer şehirlerden teklifler geliyor. Ama bizim özelliğimiz standardı korumak. Alkol işinde standardı korumak her zaman kolay olmuyor. Özellikle bu son yasalardan sonra birazcık frene bastık. Özelikle şimdi yurtdışı planlarımız var; Londra, Paris gibi… Onları da önümüzde ki sene hayata geçirmeyi düşünüyoruz.

Suada’da gerçekleştirilen Oscar Geccesi’ni nasıl buldunuz?

Oscar geccesi de çok güzeldi çok keyifliydi herkesin ellerine sağlık.

Detaylar için tıklayınız
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Kav Butik

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz