En iyi et & kebap anketi bitti!

1 Şubat’ta başlayan “En İyi Et & Kebap Adayları” anketi 28 Şubat itibariyle son buldu. 2015’in Ekim ayında, 15. yılını kutlayacak olan MEKAN OSCARLARI için, sektöre bomba gibi düşen anketin 2. Kategori adayları belli oldu!

01 Mart 2015 10:00
En iyi et & kebap anketi bitti!
Yeme-içme sektörünü parlatan ve sektörde bir çok yeniliğe öncü olan Gecce.com, Türkiye’nin ilk ve tek MEKAN OSCARLARI için hazırlıklara başladı. Her yıl yeniliklerine bir yenisini daha ekleyen Gecce.com, her ay farklı kategorilerde başlattığı anketin ikincisi belli oldu!


Gecce.com, Şubat ayı boyunca, Türkiye’nin en lezzetli et ve kebaplarının arasından en iyilerini seçmek için sözü, siz değerli okuyucularına ve takipçilerine bıraktı.


Sektörün fark yaratan töreni: MEKAN OSCARLARI!

2015 yılında 15. yılını kutlayacak olan MEKAN OSCARLARI, bu senede sektörün en görkemli ödül törenini yapmaya hazırlanıyor!

Sektöre adını altın harflerle yazdıran Gecce.com, yaz ve kış için hazırladığı, Türkiye’nin yeme, içme, eğlence ve tatil rotasını çizen “Best Restaurant” dergileriile sektöre ışık tuttu. Sizler için İstanbul’un altını üstüne getirerek, kaliteyi ve lezzeti belirledi. Sektörün en doğru ve en güncel bilgilerini, en iyi restoran önerilerini, en lezzetli yemek seçimlerini ve sektöre ait her detayı Gecce.com sizlere buluşturdu ve buluşturmaya devam ediyor.

Gecce.com okurları her ay farklı bir kategoride ‘kendi dalında en iyi adayları’ kullanacakları oylar ile beliriyorlar.

En İyi Balıkçılar, En İyi Kebapçılar, En İyi Steak House, En İyi Türk, En İyi Dünya Mutfağı, En İyi Brasserie, En İyi Yöresel Mutfak, En İyi Restoran, Kulüp, Cafe, En Popüler Mekan, En İyi Şef vs. gibi kategorilerin en iyilerini, Gecce.com okurları belirliyor.

Gecce.com okurlarından yüksek oy alarak ön elemeyi geçen adaylar, birbirinden değerli isimlerin bulunduğu Gecce Gurme Kurulu tarafından değerlendirilecek ve altın kaplamalı özel ödülün sahibi olacak.

GECCE GURME KURULU; Ali Rıza Kardüz, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Ali Sirmen, Fatih Altaylı, Kenan Erçetingöz, Ali Esad Göksel, Arda Türkmen, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Mike Norman.

Yaşasın Gecce.com..

Yaşasın Gecce Mekan Oscarları..

Mekan Oscarları Geccerestoran'dan sorulur!

Mekanları ödüllendirmek Geccerestoran'ın işidir!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz