"En İyi Çıkış Yapan": La Boom

2013 Gecce Mekan Oscarları'nda "En İyi Çıkış Yapan" ödülü alan La Boom'un işletmecisi Ufuk Gündoğdu ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Ufuk Gündoğdu aldıkları ödülün gururunu ve başarı hikayelerini anlattı...

10 Kasım 2013 12:16
"En İyi Çıkış Yapan": La Boom
2013 Gecce Mekan Oscarları'nda "En İyi Çıkış Yapan" ödülünü aldınız, öncelikle bu konuyla ilgili düşüncelerinizi alalım, sizce bu başarının sırrı nedir?

Çok zor bir lokasyoan Emirgan'a bu kadar insanı çekmek gerçekten bir mesele. Mutfağıyla, servisiyle, yatırımcısıyla, mekanın dekorasyonuyla demek ki doğru enerjiyi yakalamışız ki bu kadar ilgi görüyoruz diye düşünüyoruz. Birde bu tarzda bu konsepte bu bölgede tekiz. Bu konseptin tutmasında büyük pay yatırımcılarımız da Umut Evirgen ve Nichole Başoğlu'nda. Amerika'da geçirdikleri uzun yıllar sonrasında esinlendikleri bir takım şeyleri kendilerince burada uyguluyorlar; biz de elimizden geldiğince servis, hizmet ve destek açısından yanlarında bulunuyoruz.

Ödül almak nasıl bir his?

Ödülü ben aldım, yatırımcılarımız müsait olmadığından. Orada o sahneye çıkmak inanılmaz gurur verici bir şey. Gerçekten benim için özel bir deneyimdi.

Ödül keyfin yanında ciddi bir sorumluluk da getirdi mi?

Cidden büyük rakiplerimiz var bu sektörde, çok eski rakiplerimiz var. Biz daha çok yeniyiz. Yani sektörde çocuğuz denilebilir. İnşallah daha daha iyi oluruz ve daha gecce'den çok ödül alırız.

Ametist taşlı ödülü beğendiniz mi?

Çok güzel çok beğendim. Çok farklı bir tasarım olmuş, en güzel yere astık.

2013 Gecce Mekan Oscarları'nı nasıl buldunuz?

İnanın Oscar geccesi gibiydi. Ben çok etkilendim gerek kokteyl olsun gerek ödül töreni gerçekten çok etkileyiciydi.

Gelecek planları neler, La Boom'da neler olacak?

Geçen yılı devam ettiriyoruz, "Happy Hourlar"ımıza tekrar başladık. Onu devam ettireceğiz şimdilik. Bunun dışında hosting yapıyoruz, yurt dışından Dj'lerimiz geliyor. Onlarla yine özel gecceler yapacağız. Onun dışında kış menüsüne geçiş yapıyoruz yani daha et ağırlıklı bir menüye geçiş yapıyoruz. Geçen kış menümüz çok beğenilmişti, özellikle tencere yemeklerimiz. Bu yazda şefimiz çok çalıştı. Yine çok beğenilecek bir menü hazırladığımızı düşünüyorum.

Detaylar için tıklayınız

İrem Altınalev
[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: La Boom

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz