En iyi çıkış yapan & En popüler & En iyi dekorasyon anketi bitti

1 Temmuz’da başlayan ve toplam 22214 kişinin katıldığı “En iyi çıkış yapan & En popüler & En iyi dekorasyon” anketi 31 Temmuz itibariyle son buldu. 2015’de ayında, 15. yılını kutlayacak olan MEKAN OSCARLARI için, sektöre bomba gibi düşen anketin 7. Kategori adayları belli oldu!

01 Ağustos 2015 10:00
En iyi çıkış yapan & En popüler & En iyi dekorasyon anketi bitti
Yeme-içme sektörünü parlatan ve sektörde bir çok yeniliğe öncü olan Gecce.com, Türkiye’nin ilk ve tek MEKAN OSCARLARIiçin hazırlıklara başladı. Her yıl yeniliklerine bir yenisini daha ekleyen Gecce.com, her ay farklı kategorilerde başlattığı anketlerin ilkini geride bıraktı.

Gecce.com, Temmuz ayı boyunca, Türkiye’nin en seçkin restoranlarının arasından en iyilerini seçmek için sözü, siz değerli okuyucularına ve takipçilerine bıraktı. 31 Temmuz tarihi itibariyle sonuçlanan “En İyi Çıkış Yapan & En Popüler & En İyi Dekorasyon” anketine toplam 22214 kişi katılım gerçekleştirdi.

En İyi Çıkış Yapan Mekan: Sofra London


En Popüler Mekan: Zıpkın


En İyi Dekorasyon: Vogue


Sektörün fark yaratan töreni: MEKAN OSCARLARI!

2015 yılında 15. yılını kutlayacak olan MEKAN OSCARLARI, bu senede sektörün en görkemli ödül törenini yapmaya hazırlanıyor!

Sektöre adını altın harflerle yazdıran Gecce.com, yaz ve kış için hazırladığı, Türkiye’nin yeme, içme, eğlence ve tatil rotasını çizen “Best Restaurant” dergileri ile sektöre ışık tuttu. Sizler için İstanbul’un altını üstüne getirerek, kaliteyi ve lezzeti belirledi. Sektörün en doğru ve en güncel bilgilerini, en iyi restoran önerilerini, en lezzetli yemek seçimlerini ve sektöre ait her detayı Gecce.com sizlere buluşturdu ve buluşturmaya devam ediyor.

Yeni yılla birlikte Gecce.com okurları her ay farklı bir kategoride ‘kendi dalında en iyi adayları’ kullanacakları oylar ile belirleyecekler.

En İyi Balıkçılar, En İyi Kebapçılar, En İyi Steak House, En İyi Türk, En İyi Dünya Mutfağı, En İyi Brasserie, En İyi Yöresel Mutfak, En İyi Restoran, Kulüp, Cafe, En Popüler Mekan, En İyi Şef vs. gibi kategorilerin en iyilerini, Gecce.com okurları belirleyecek.

Gecce.com okurlarından yüksek oy alarak ön elemeyi geçen adaylar, birbirinden değerli isimlerin bulunduğu Gecce Gurme Kurulu tarafından değerlendirilecek ve altın kaplamalı özel ödülün sahibi olacak.

GECCE GURME KURULU; Ali Rıza Kardüz, Güneri Civaoğlu, Ertuğrul Özkök, Ali Sirmen, Fatih Altaylı, Kenan Erçetingöz, Ali Esad Göksel, Arda Türkmen, Sermet Severöz, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Mike Norman.
Yaşasın Gecce.com..

Yaşasın Gecce Mekan Oscarları..

Mekan Oscarları Geccerestoran'dan sorulur!

Mekanları ödüllendirmek Geccerestoran'ın işidir!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz