En güzel düğünlerin mimarı; A'jia Hotel!

Boğaz'ın en güzel yerinde bulunan A'jia Hotel'de rüya gibi bir düğün sizleri bekliyor.

25 Şubat 2020 11:53
En güzel düğünlerin mimarı; A'jia Hotel!
Boğaz'ın en güzel yerinde, eşsiz mimarisiyle göz kamaştıran A’jia Hotel, unutulmaz bir düğün için en doğru adres. Sonsuza dek hatırlanmasını istediğiniz düğününüz için A'jia, stil ve Boğaz manzarası ile düğünlerinizi görkemli bir eğlenceye dönüştürüyor.


A'jia Hotel, yaz aylarında oturmalı düzende 300 kişi, kokteyl düzeninde 500 kişi ve kokteyl prolonge düzeninde 350 kişi, kış aylarında ise standart menülerinin dışında 70 kişilik akşam yemeği, 100 kişilik kokteyl organizasyonu kapasitesine sahip.


Konuklarına hayalini kurdukları Boğaziçi etkinlik konseptini sunan A'jia, uygun menüler, müzik ve dekor düzenlemeleri ile ilgili düğün organizasyonu danışmanlığı da sağlıyor. A'jia, özel düğün acenteleri ve organizatörlerle işbirliği içerisinde olup, A'jia'nın en güçlü pazarlama yatırımı, eşsiz görkemli organizasyonlar aracılığıyla kazandığı konuklarda yatmaktadır.

Unutulmaz bir düğün istiyorsanız, bunun için en doğru adres A'jia Hotel!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: A'jia Hotel , düğün

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz