En değerli kişiye, en özel lezzetler Divan'da

Divan Otelleri hayatımızın en değerli parçası olan anneler için yine birbirinden avantajlı konaklama seçenekleri ve benzersiz menüler hazırlıyor. Anneler Günü’nde Divan Restoranları ise, zengin menülü özel kahvaltılarıyla damaklara hitap ediyor.

13 Nisan 2015 14:40
En değerli kişiye, en özel lezzetler Divan'da
Şehrin buluşma noktası Divan Pub Ataşehir’de açık büfe kahvaltının kişi başı fiyatı 39 TL. Nefis manzarasıyla Divan Brasserie Bebek’teki açık büfe kahvaltının ise kişi başı fiyatı 75 TL. Şehrin gürültüsünden uzak ve Kalamış Marina’nın dingin atmosferinde bulunan Divan Brasserie Kalamış’ta ise Anneler Günü’ne özel bir brunch düzenleniyor, kişi başı fiyatı 89 TL. Rahmi M. Koç Müzesi içerisinde yer alan Halat by Divan’da, açık büfe Türk kahvaltısı sunuluyor. Restoranda, gün boyunca tüm öğünlerde annelere %15 oranında indirim olanağı bulunuyor. Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde ise yine zengin içerikli bir brunch gerçekleştiriliyor. Barbekü ve döner gibi seçeneklerin de yer aldığı brunch menüsü, kişi başı 85 TL.

Avantajlı Konaklama Seçenekleri ve Nefis Kahvaltı Mönüleri

Divan İstanbul’da yer alan Divan Pub’da, piyano eşliğinde Anneler Günü’ne özel bir brunch sunuluyor. Minik misafirlere kek pişirmenin püf noktaları aktarılıyor. Ayrıca annelere, Puri Spa’da 3 ay süresince geçerli olacak %25 indirim çeki sunuluyor. Divan İstanbul City’de, Anneler Günü’ne özel açık büfe geç kahvaltı menüsünün kişi başı fiyatı 48 TL. Ayrıca, 8 Mayıs – 10 Mayıs tarihleri arasındaki single ve double konaklamalardan aynı ücret alınıyor. Divan İstanbul Asia’da, Marmara Denizi’nin nefis manzarası eşliğinde roof katında gerçekleşecek brunch, kişi başı 75 TL. (Fiyatlara KDV dahildir.) Divan Suites İstanbul G Plus’da ise yine annelere özel nefis bir brunch düzenleniyor.

Anneler Günü’nde Divan Ankara’da suite 2 kişi konaklama ücreti 480 TL. (Fiyatlara KDV dahildir) Konaklamalarda; odaya çiçek, çikolata kaplı çilekler ile şarap ikramı ve yine odaya geç kahvaltı servisi olanağı da bulunuyor. Ayrıca 9 ve 10 Mayıs akşamları, annelerin Divan Pub’da alacakları akşam yemeklerinde %25 oranında indirim sunuluyor. Divan Çukurhan’da ise, 8 Mayıs – 10 Mayıs tarihleri arasında single konaklamalar 229 TL, double konaklamalar ise 259 TL. (Fiyatlara kahvaltı ve KDV dahildir) Otelin içerisinde yer alan Çengelhan Brasserie’de, tüm annelere a la carte menüde %15 indirim olanağı bulunuyor.

Divan Bursa’da, geleneksel ve modern lezzetlerle hazırlanan Anneler Günü kahvaltısı sunuluyor. Divan Gaziantep ve Divan Suites Gaziantep otellerinde ise, Anneler Günü’ne özel geç kahvaltı kişi başı 30 TL. (Fiyatlara KDV dahildir.) Kahvaltı saat 12.30’a kadar devam edecektir. Divan Bodrum’da, 8 Mayıs – 10 Mayıs tarihleri arasında annelere özel avantajlı bir konaklama paketi sunuluyor. Bu tarihlerde yapılan 2 kişilik rezervasyonlarda, 1 anne ücretsiz konaklama imkanından faydalanabiliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: divan , anneler günü

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz