Emel Sayın 2 aydır yılbaşı geccesi için hazırlanıyor..

İstanbul’un en elit eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restaurant yılbaşı geccesi de benzersiz ambiansı, son derece özel eğlence programı, lezzetli menüsü ve kaliteli servisiyle misafirleri ağırlamaya hazır.

21 Aralık 2013 10:49
Emel Sayın 2 aydır yılbaşı geccesi için hazırlanıyor..
BVS Group’un sahibi olduğu Günay Restaurant’ın misafirleri, 2014 yılına Türkiye’nin en güzel ve en deneyimli solistlerinden, sahnelerin hanımefendi sanatçısı Emel Sayın ile girecek. O gecce ayrıca, ‘Türkülerin Efendisi’ Hasan Yıldırım, Oryantal Kumsal ve ‘Birebir Show’ Günay konuklarına özel bir yılbaşı akşamı yaşatacaklar.

Sayısız altın plak ve ‘Yılın Ses Sanatçısı’ ödülü sahibi Emel Sayın bu özel Yılbaşı geccesi programı için iki aydır hazırlanıyor. Müzisyen arkadaşlarıyla o gecce söyleyeceği tüm şarkıların üzerinden tek tek geçen ünlü sanatçı, bir yandan da o gecce giyeceği kostümlerin provaları için koşturuyor. Her şeyin mükemmel olması için ekibiyle toplantılar yapan Emel Sayın, Yılbaşı geccesi yapacağı program için şöyle konuştu:

“Yıllarca çok önemli konserler verdim. gazinolarda assolistlik yaptım. Cumhurbaşkanları, yabancı devlet başkanları huzurunda sahneye çıktım. Ancak, sanat hayatımın en heyecanlı ve en güzel geccesi bu olacak”


KONUKLAR KAPIDA, ŞAMPANYA VE HAVYAR İKRAMIYLA KARŞILANACAK

Geçen ay ‘Tarkan’ın ve ‘Sinan Akçıl’ın iki yeni bestesiyle Pop Müzik tarzında şeni bir single çıkartan Emel Sayın’ın yılbaşı geccesi, hem Türk Sanat Müziği hem de Pop şarkıları söyleyeceği öğrenildi.

Günay Restaurant’ın konukları kapıda şampanya ikramı ile karşılanacak. Kendilerine şampanya ile birlikte, Tost Melba üzerinde siyah havyar ikram edilecek.


Günay Restaurant’ın konukları yılbaşı geccesi kendilerine menüde sunulan üç ana yemekten birini seçebilecekler. Ana yemekler şöyle: Kestaneli Hindi Sarması (İç Pilav Eşliğinde), Bonfile (Haşlanmış Sebze Buketi, Çilav, Sote Edilmiş Porcini Mantarı, Dömi Glas Sos Eşliğinde) ve
Brokoli Yatağında Levret Fleto (Havyar Sos Eşliğinde)…

Yeni yıla Günay’da bu benzersiz programı izleyerek girmenin ücreti ise kişi başına 500 lira.


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay Restaurant , Emel Sayın

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz