Emek Mantı ülke sınırlarını aşıyor

Boğaz'ın en güzel semtlerinden biri olan Yeniköy'de 1988 yılından beri lezzetiyle misafirlerinin kalbinde yer edinmiş olan Emek Mantı, geçtiğimiz günlerde ünlü İngiliz gurme gezgin yemek programı sunucusu Rosie Lovell'ı ağırladı.

26 Haziran 2015 11:20
Emek Mantı ülke sınırlarını aşıyor
Yıllardır mantıya kattığı yorumu ile müdavimlerini oluşturan Emek Mantı'nın lezzet ünü hızla tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde İngiltere'nin sevilen yemek program sunucusu Rosie Lovell, Emek Mantı'nın başarılı işletmecisi Adnan Şimşek ile mantının tarihçesini ve tüm püf noktalarını keşfetmek için İstanbul'a geldi. Lovell ve 15 kişilik ekibi Emek Mantı'ya hayranlıklarını gizleyemediler. Türk turizmi açısından büyük önem taşıyan bu buluşma, İstanbul yeme-içme sektörüne büyük damga vurdu. Lovell ve Şimşek'in buluşması yeme-içme sektörünün önemli yemek kanallarında, İngiltere ve Avrupa'da yayınlanacak.
Rosie Lovell, başarılı işletmeci Şimşek ile mutfağa girdi. Lovell'ı hayran bırakan Adnan Şimşek, Lovell ve ekibi ile yaklaşık 14 saat süren uzun bir çekim gerçekleştirdi.

Aldığımız haberlere göre, başarılı işletmeci Adnan Şimşek'e Amerika ve Avrupa'dan yepyeni teklifler geliyor. Önümüzdeki günlerde yenilikleri ve girişimleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Emek Mantı, ülke sınırlarını zorlamaya devam ediyor..EMEK MANTI hakkında detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz