Elio Sedef’te

Marmara Denizi’nin en güzel adalarından biri olan Sedef Adası’nda hizmet veren Elio Sedef, yoğun ilgi üzerine 10 Ağustos Cumartesi günü İstanbul gecce hayatının en tanınmış DJ’lerinden Murat Tokuz’u, 11 Ağustos Pazar günü ise DJ BeeGee’yi, NumberOne FM medya sponsorluğunda yeniden keyif dolu bir ‘happyhour’ da misafirleriyle buluşturuyor.

06 Ağustos 2013 10:59
Elio Sedef’te
2013 yılında hızlı bir giriş yapan, Sedef Adası’nda yer alan Elio Sedef, unutulmaz bir lezzet deneyimi ile eğlenceyi birarada sunuyor. Elio Sedef’te misafirler,Cuma akşamları TEB Yıldızlı Geceler kapsamında Zeynep Doruk’un muhteşem sesiyle büyülenirken hafta sonları ise birbirinden özelDJ’lerin performansları ile adeta Akdeniz ve Ege sahillerinin tadını çıkarıyor.

NumberOne FM medya sponsorluğunda10 Ağustos Cumartesigünü İstanbul gece hayatına damgasını vuran ve özel partilerin vazgeçilmezi olan Murat Tokuz’un, 11 Ağustos Pazar günü ise DJ BeeGee’nin performansıyla saat 15.00’da başlayacak olan ‘happyhour’, saat 19.30’a kadar hız kesmeden Elio Sedef’te devam edecek. Her hafta sonu farklı bir sürprizle konuklarını şaşırtmaya hazırlanan Elio Sedef, bu yaza damgasını vuracak!


Elio Sedef’e ulaşım

Elio Sedef, özel tekneleri ile gelen misafirleri için demirleme alanı ve kendisine ait iskelesinde teknelere kolay ulaşım imkanı sunduğu gibi; Kartal ve Adalar’dan da ulaşım sağlıyor. Elio Sedef kendi bünyesindeki shuttleimkanı ile misafirlerin adaya kolayca ulaşmalarını sağlıyor. Shuttle saatlerine ise http://www.eliosedef.com/ sayfasından ulaşılabiliyor.
Rezervasyon: 0 530 825 01 07-0 216 382 48 84
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Elio Sedef

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz