Eleos, Nuh Köklü'yü unutmadı!

Gazeteci Nuh Köklü arkadaşları ile kar topu oynarken, attığı karın bir iş yerinin vitrin camına gelmesine öfkelenen bir esnaf tarafından bıçaklanarak öldürülmesi bugün gündeme bomba gibi düştü.

18 Şubat 2015 15:41
Eleos, Nuh Köklü'yü unutmadı!
Nuh Köklü'nün vefatının ardından yaşadığı bu talihsiz olay sosyal medyada çok ses getirdi. İçinde ünlü isimlerin de bulunduğu bir çok kişi Twitter'da ve Instagram'da #NuhKöklü hastag'i ile vefat eden gazeteciye destek oldular.

Öte yandan bazı iş yerleri, restoranlar ve cafeler camlarına "Bizim camımıza kar topu atmak serbest" yazısı yazdı.

Sosyal medya da en çok dikkat çeken yazı ise Yeşilköy'ün popüler mekanlarından biri olan Eleos'tu.

Yüzyıllardan bu yana eğlencenin, yeme-içme kültürünün adeta başkenti olan Eleos'un, kapısında ve Instagram'dan paylaştığı fotoğrafının altında yazdığı; "Ve bizim camlarımıza kartopu atmanızın hiç bir mahsuru yoktur..." yazısı herkesin ilgi odağı oldu.


ELEOS HAKKINDA;

İstanbul’un gelenekselleşmiş Rum meyhane kültürünü Ege sahillerinin deniz ve ot kültürüyle harmanlıyor Eleos...

Ege sahillerinin lezzet örnekleri, ferah dekorasyonu ile ve kendine özgü mezeleri ile Yeşilköy’de kısa zamanda bir klasik mekan haline gelen Eleos Restaurant, Beyoğlu’nda Tarihi Hıdivyal Palas’ta isminden bir hayli söz ettiriyor. Haydarpaşa’dan, Boğaziçi’ne, Kız Kulesi’nden Selimiye’ye harika bir deniz manzarasına da pencere açan Eleos’ta lezzetlere muhteşem İstanbul panaroması eşlik ediyor.

ELEOS ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayın...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz