Ekmek arası lezzetlerin doğru adresi Tonton Baba

Kalitesinden ve ilkesinden ödün vermeden ‘’ %100 TÜRK MALI ekmek arası ’’ lezzetleri bir araya getirerek, açıldığı günden bu yana gecce - gündüz hizmet veren Tonton Baba, kendine has özel reçete ile üretilen Türk lezzetlerini, farklı üslubuyla ekmek arası olarak sunuyor.

25 Haziran 2015 11:09
Ekmek arası lezzetlerin doğru adresi Tonton Baba
Tonton Baba'nın sucuğunu denediniz mi?

İstanbul’da sucuk ekmeğin en çok satıldığı mekan olan Tonton Baba kısa zamanda lezzetiyle sucuk ekmeğin tek adresi olmayı başarmıştır.%100 dana etinden özel reçete ile hazırlanan Tonton Sucuk hiçbir yerde bulamayacağınız bir lezzete sahiptir. Ürünlerin mangalda kurumaması için sık sık çevrilerek sulu kalması sağlanmaktadır. Bu lezzetler daha sonra özel olarak hazırlanan ve mangalda kızartılmış çıtır Tonton ekmeklerin arasına konuluyor ve hafif acılı Tonton Sos ile servis ediliyor.


Nafiye Babaanne'nin çorbaları bir harika..

Tonton Baba sucukta yakaladığı muhteşem lezzetleri çorbalara da yansıtmayı başarmış. Kemik suyu ile 4 saat boyunca kaynatılarak özel olarak hazırlanıyor bu mercimek çorbası. Nafiye Babaanne'nin çorbası deniliyor çünkü çorbalar Nafiye Hanımın özel reçetelerine sadık kalınarak üretilmekte.. Şiddetle tavsiye ederiz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz