Eğlencenin yeni ritmi Flamingo'da!

Bütün sene akılda kalacak bir yeni yıl geccesi için eğlence dünyasının vazgeçilmez adreslerinden biri olan Flamingo Restaurant & Bar’da yılbaşına özel bir menü eşliğinde muhteşem lezzetler sizi bekliyor ve gördüğü yoğun ilgi üzerine Mykonos’un ünlü DJ’i Babis yeniden setin başına geçiyor!

24 Aralık 2014 10:10
Eğlencenin yeni ritmi Flamingo'da!
Görsel bir şölene dönüşen sunumları, seçkin konukları ve özel eğlence anlayışı ile açıldığı ilk günden beri adından sıkça söz ettiren Flamingo Restaurant & Bar; sürprizlerle dolu yeni yıl geccesinde yoğun istek üzerine yeniden DJ Babis ile Mykonos rüzgarları estiriyor.


Bu unutulmaz geccede Flamingo Restaurant & Bar’da özel bir menü sizleri karşılıyor. Başlangıçlarda masanızda; “Peynir&Şarküteri”, “Enginar Salatası”, “Avokado&Yengeç”, “Bal Kabaklı Ravioli” ye kadar uzanan bir lezzet yelpazesi açılıyor. Ana yemekte ise; “Fırınlanmış Dana Kaburga”, “Kuzeyden gelen Lagos” veya “Fransa’ dan Konfi Ördek” olmak üzere üç farklı muhteşem lezzet seçenekleri sizleri bekliyor.


Geccenin tatlısı ise yeni yıl sürprizi! Saatler 23:00’ü gösterdiğinde ise DJ Babis, yılbaşı geccesine özel müzikleri ile eğlencede yerini alıyor ve size eğlencenin sınırsız olduğu bir yeni yıl geccesi yaşatıyor.


Flamingo Restaurant & Bar’ da, DJ Babis ile 2015’ e merhaba derken, eğlencenin ritminin hiç düşmediği, lezzetli, enerji dolu ve unutulmaz bir yeni yıl sizleri bekliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Flamingo

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz