Eğlence sektörünün duayeni Flavio Briatore Cuma geccesi Billionaire Club'da!

Billionaire Club’ın sahibi, F1 takımının eski patronu ve eğlence sektörünün duayeni Flavio Briatore Cuma geccesi İstanbul Billionaire Club’da!

04 Nisan 2013 11:07
Eğlence sektörünün duayeni Flavio Briatore Cuma geccesi Billionaire Club'da!
İstanbul eğlence hayatına farklı bir soluk getiren Billionaire Club, yeni Genel Müdürü Önder Bekensir ile renkli ve hareketli partilerine hız kesmeden devam ediyor. Eğlence sektörünün duayeni ve F1 Renault takımının eski patronu Flavio Briatore 5 Nisan Cuma akşamı Billionaire Club’da!

Çağdaş tasarımı, göz alıcı atmosferi ve heyecan verici partileriyle eğlenceye yeni bir boyut kazandıran Billionaire Club’da gecce hayatı baharın gelişiyle beraber gerçek renklerine bürünüyor! Düzenlediği özel partileri ile konuklarını şaşırtmaya devam eden Billionaire Club 5 Nisan Cuma akşamı saat 23:00’da kapılarını muhteşem bir parti için açıyor. Billionaire Club’ın yeni Genel Müdürü Önder Bekensir ev sahipliğinde gerçekleşecek parti, eğlence sektörünün duayeni Flavio Briatore’yi ağırlayacak ve müzik severler DJ Tolga Saka’nın muhteşem performansıyla eğlencenin doruklarına ulaşacak.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için;

+90 212 284 88 56
+90 530 974 72 84
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz