Eğlence kaldığı yerden devam ediyor!

Eğlencenin Rum hali Zarifi'de yeni sezon 5 Eylül Cuma geccesi başlıyor!

05 Eylül 2014 14:21
Eğlence kaldığı yerden devam ediyor!
İstanbul’un köklü Rum ailelerinden olan Zarifi’lerin yoksul rumlara vakfettiği tarihi binada, 2000 yılında açılan Zarifi Restaurant, İstanbul’un çok yönlü, zengin, kültürel geleneğinin mutfak kültürü içindeki izlerini sürmek amacıyla kuruldu. Eğlence mekanı olmanın yanı sıra meyhane konseptini benimsemekten vazgeçmeyen Zarifi’nin en önem verdiği alanların başında ise yemekleri ve menüsü geliyor.

Zarifi bu sezon da bomba gibi geliyor! Bu sezon ''Suzan Kardeş'le Balkan Geceleri'', usta şef İbrahim Çelikkol'la Türk Mutfağı üzerine yapılan ''Workshop'' gibi özel etkinliklerin yanı sıra her hafta sonu Dj Cem Kara eşliğinde dansın doruğuna ulaşacak, oryantal dans ve zenne şovlarıyla yerinizde duramayacak ve bir Zarifi klasiği olan davul şovla ritmi içinizde hissedeceksiniz..


Özel gün, doğum günü, kına gecceleri, bekarlığa veda partileri, zarif bir yemek, sohbet ve tabii ki eğlence için Zarifi tek adres!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Zarifi Restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz