Eğlence bitti, gecceler sessiz..

Eğlence dünyası, Soma'daki facianın ardından sessizliğini koruyor. Propaganda'da yas nedeniyle hizmet vermeyen mekanlar arasında..

18 Mayıs 2014 10:53
Eğlence bitti, gecceler sessiz..
Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan felaketin ardından açılış etkinlikleri ve konserler iptal edilirken, İstanbul'un en ünlü restoran ve gecce kulüpleri de kepenk indirdi. Çapa Grubuna ait mekanlardan Cahide ve Arabesque acı haberden sonra kapılarını kapatırken, Beyoğlu'nda yer alan Propaganda'da sessizliğini koruyan mekanlar arasında yerini aldı.

Eskisi gibi olmayacak

Mekanlardan bazıları da sadece restoran olarak, müziksiz bir şekilde hizmet vermeye devam ederken, faciadan sonra Soma halkının acısını paylaşmak için mekanlarını kapatan işletmeciler; bir kaç gün sonra yeniden hizmet vermeye başlayacaklarını ancak hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını söylüyor..

Mumlu Anma

Eğlencenin merkezi Nişantaşı'nın simgesi haline gelen Atiye Sokak'ın girişinde ise önceki akşam sessizlik hakimdi. Soma'da hayatını kaybeden işçiler için mumlar yakıldı ve anma gerçekleştirildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Gündem

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz