Ebru'dan ustalara saygı

Ebru Gündeş, iki buçuk saat müzik ziyafeti yaşattığı Kıbrıs Kaya Artemis Otel konserinde ustaları sahneden anmayı unutmadı..

27 Nisan 2015 11:50
Ebru'dan ustalara saygı
Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, baştan aşağı yenilenen Kıbrıs Kaya Artemis’de yaklaşık 1.600 kişiye müzik ziyafeti verdi. Sahneye siyah kostümle çıkan Gündeş, yaklaşık iki buçuk saat sahnede kaldı. Eski ve yeni şarkılarından oluşan hareketli bir repertuar seslendiren Gündeş, sahnede Orhan Gencebay, Adnan Şenses, İbrahim Tatlıses,Sezen Aksu ve Kayahan şarkılarını da söyledi. Hayranlarına sürpriz yaparak ilk kez Adnan Şenses’in klasik şarkısı, ‘Neden Saçların Beyazlanmış Arkadaş’ı sahnede okuyan ünlü şarkıcı, bu eseri yeni albümüne koyacağını belirtti. Ebru Gündeş’in müzik dünyasına ilk girdiği yıllarda seslendirdiği şarkıları sunarken, “O zaman sahnede giydiğim kıyafetlere nişan kostümü diyerek dalga geçiyorlardı” demesi izleyicileri güldürdü. Gündeş, Kıbrıs Kaya Artemis’teki konserini muhteşem davul şovu ve halayla bitirdi. Konseri izlemeye gelenler arasında Nazan Şoray, Merve Sevi ve nişanlısı Hakan Özten de vardı.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz