Ebru Gündeş'ten yine unutulmayacak Günay geccesi!

Önceki gecce BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta sahne alan Ebru Gündeş yine unutulmaz bir gecceye imza attı.

08 Mart 2015 16:23
Ebru Gündeş'ten yine unutulmayacak Günay geccesi!
Gündeş, sevenlerinin yoğun isteği ve dolan rezervasyonları sonrasında 3 gala olarak anlaştığı konser anlaşmasını 7 konsere çıkarttı. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan sanatçı eski ve yeni albümleri dışında Türk Sanat Müziği'nin unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü de sahnede kutlayan sanatçı; "Keşke kadınlar gününü mutlulukla kutlayabilseydik... Bunu çok isterdim ama her gün kötü haberlerle mutsuz oluyoruz. Kadınlara şiddetin olmadığı hatta hiçbir canlıya şiddetin olmadığı bir yıl olsun inşallah" diyerek duygularını dile getirdi...

Ünlü sanatçıyı izlemeye gelenler arasında işadamları Yüksel Mermer, Hüsnü Güreli ve eşi, İbrahim Polat, Nail Güral, Ahmet Kaşıbeyaz, Mehmet Barlas, Yılmaz Ulusoy, Cenk Öztanık, Yasin Albayrak, Sait UIusoy’un yanı sıra Derya Ayaydın, Selçuk Ural, Lale Şenses, sanatçı dostu Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da vardı.


Akalın aynı gecce Sahne İstanbul'da kendi sahnesi öncesinde Ebru Gündeş'i izlemeyi tercih etti.

GÜNAY ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınz...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay , Demet akalın , Ebru Gündeş , Okan kurt ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz