Ebru Gündeş, İzmir’i salladı

Ebru Gündeş, Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne aldı.

25 Kasım 2013 11:03
Ebru Gündeş, İzmir’i salladı
Ege Bölgesinin en büyük kongre merkezi Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne alan assolist Ebru Gündeş, sesiyle olduğu kadar bu gecceye özel diktirdiği toprak renkli payetli sırt dekolteli kıyafetiyle sevenlerinden tam not aldı.

Yaklaşık bin iki yüz kişinin büyük beğeni ile izlediği sanatçıyı sevenleri ayakta dakikalarca alkışladı. Türk sanat Müziğinin sevilen eserlerini seslendiren Gündeş, basın mensuplarının son günlerde hakkında çıkan Ahmet Kaya ile ilgili haberlere dair sorduğu soruları yanıtsız bıraktı. Gündeş, geçtiğimiz sene İzmir’de yine aynı salonda ilk sahne aldığını ve karşılaştığı sevgi selinden memnun olduğunu ve çok duygulandığını belirtirken en kısa zamanda tekrar İzmir’de konser vereceğinin altını çizdi.

Tiamo Tur’un organizasyonu ile Kaya İzmir Thermal& Convention’da Ebru Gündeş’in ardından 13 Aralık 2013 tarihinde Hakan Altun, sevenleriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz