Ebru Gündeş, Günay'da fırtınalar estirdi

Önceki gece BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta adeta Ebru Gündeş fırtınası esti.

02 Mart 2015 11:48
Ebru Gündeş, Günay'da fırtınalar estirdi
Yeni albümünün beğenilen şarkısı "Araftayım" ile programına başlayan Gündeş, kapılara kadar doldurduğu Günay Restaurant’ta büyük ilgiyle karşılandı.


HER TARZ BİR ARADA!

Bütün İstanbul sosyetesini Günay çatısı altında toplayan Gündeş her sezon olduğu gibi 3 saatlik sahnesiyle tüm dinleyenlerini büyüledi.

Ebru Gündeş’i Günay’da dinlemeye gelenler arasında bulunan Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya’nın yanı sıra Futbolcu Selçuk İnan, Burcu Esmersoy, Necati Demirkol, Şeyda Yıldırım, Derya Ayaydın, Burak Yakın ve eşi, SandrineKoçin, Çetin Özaycan, Ersin Eresin, Erol Akdemir, Sercan Taşdelen, İsmet Öztanık, Cenk Öztanık, Mert Gocay gibi tanınmış simalar vardı.


BEŞİKTAŞ’IN BAŞARISINI SAHNEDEN KUTLADI!

Sahneye mini tasarım siyah beyaz elbiseyle çıkan Ebru Gündeş adeta Beşiktaş’ın Liverpool karşısında ki başarısını giydiği elbiseyle Günay sahnesinde kutladı.

Yoğun talep üzerine 7, 14, 21 Mart tarihlerinde de Günay’da sahne alacak olan sanatçının rezervasyonları haftalar öncesinden tükenmek üzere.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Ebru Gündeş , Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz