Ebru Gündeş 'Gönlümün Efendisi'yle Günay'da dönüyor!

Doktorların ‘Vertigo’ teşhisi koyduğu Ebru Gündeş, “Sevenlerimi bekletmek istemiyorum” diyerek Cumartesi Günay’da sahneye çıkacağını açıkladı.

23 Mayıs 2013 17:09
Ebru Gündeş 'Gönlümün Efendisi'yle Günay'da dönüyor!
Geçen hafta Kıbrıs konserinden önce rahatsızlanan ve doktorların ‘Vestibüler Norinit (Vertigo) ve denge sinirinde meydana gelen viral enfeksiyon’ teşhisi koydukları sanatçı o günden beri evinde dinleniyor ve ilaç tedavisi görüyor.

Ebru Gündeş’in menajeri Sedef Arım sanatçının sağlık durumunun çok daha iyi olduğunu belirterek şunları söyledi: “Doktor açıkladı, bu hastalık dinlenmeyle geçiyor. Ebru Hanım hem tedavi görüyor hem dinleniyor. Kendini iyi hissediyor ve sevenlerini daha fazla bekletmek istemiyor. Cumartesi akşamı Günay Restaurant’ta sahnede olacak. Sonra da konser programına aynen devam edeceğiz.”

Sanatçının, Günay programının repertuarına Murat Yeter’in proje albümünde seslendirdiği ‘Gönlümün Efendisi’ isimli, sözlerini Sıla’nın yazdığı şarkıyı da aldığı, sahnede kendi şarkılarının yanı sıra, Türk Müziği’nden sevilen eserleri seslendireceği öğrenildi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz