Eataly İstanbul'dan iddialara yanıt geldi

Geçtiğimiz hafta yeme - içme sektörü büyük bir skandalla sallanmıştı. Eataly İstanbul'un kurucu ortaklarından biri olduğu iddia edilen Zülfikar Bekar, New York'ta genel müdürlüğünü yaptığı restorana iş görüşmesine gelen kadının cinsel taciz şikayeti üzerine gözaltına alınmıştı. Eataly İstanbul'dan konuyla ilgili açıklama sonunda geldi...

20 Ocak 2017 15:02
Eataly İstanbul'dan iddialara yanıt geldi
Geçtiğimiz hafta Eataly İstanbul'un kurucu ortakları arasında ismi geçen Zülfikar Bekar gözaltına alındı. Bekar'ın genel müdürlüğünü yaptığı New York'taki ünlü restorana iş görüşmesi için gelen 27 yaşındaki kadın, Bekar ile birebir bir iş görüşmesine girdi. İş görüşmesinden sonra farklı adreslere gitmek için aynı araçla yola çıktılar. Yolculuk esnasında genç kadını zorla öpen ve cinsel organına dokunan Bekar, genç kadının şikayeti üzerine gözaltına alınmış; sonrasında da 25 bin dolar kefalet ücreti ödeyerek tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Bekar dolayısıyla bu korkunç haberin içine adı karışan Eataly İstanbul; geçtiğimiz hafta konu hakkında açıklama yapmak yerine, bir gurme yemeği vermeyi tercih etmişti. Düzenledikleri bu gurme yemeği ile ilgili detayları aşağıdaki haberi tıklayarak okuyabilirsiniz...

Eataly İstanbul’un “taciz” daveti!

Eataly İstanbul'dan yanıt geldi...

İtalyan gastronomi dünyasının restoran, okul ve market içlemesini birleştiren ünlü restoranı Eataly İstanbul'dan konu ile ilgili açıklama çok gecikmeden geldi... Marka, korkunç haberde ismi geçen Zilfikar Bekar'ın Eataly İstanbul ile tüm bağlantılarının kesildiğini dile getirdi. Marka, Bekar'ın gerek şirket ortağı gerekse yönetim kurulu üyesi olarak Mayıs 2016 itibariyle Eataly İstanbul ile herhangi bir bağı bulunmadığını dile getirdi.

Ünlü işadamına taciz suçlaması

Amerika’daki tacizci işadamı hangi mekanın ortağı?
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: eataly istanbul , zülfikar bekar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz