Dynamite Shrimp

Arizona Scottsdale’de 1993 yılında kurulan ve dünyada 225’den fazla şubesi bulunan P.F. Chang’s Uzakdoğulu bir lezzet abidesi..

22 Nisan 2013 09:00
Dynamite Shrimp
Adı P.F.Chang’s ile özdeşleşen
çok özel bir lezzet: Dynamite Shrimp
Etiler’deki restoranı kısa sürede şehrin en gözde mekânları arasına giren
P.F.Chang’s China Bistro’nun efsanevi lezzeti Dynamite Shrimp,
karidesi acı baharatlı sosla buluşturan eşsiz tadıyla
damakları şenlendiriyor.

Çin mutfağından en özel lezzetleri Amerikan stiliyle misafirlerine sunan P.F.Chang’s China Bistro, keyifli atmosferi, paylaşabilecek kadar büyük porsiyonları ve eşsiz kokteylleriyle İstanbul’un önemli lezzet duraklarından biri haline geldi.

‘Amerika’nın En Popüler Tam Hizmet Markası’(*) unvanını taşıyan P.F.Chang’s China Bistro’da öyle bir lezzet var ki, onsuz bir sipariş listesi düşünmek bile imkânsız!

Yüzde 100 P.F.Chang’s’e özgü bir lezzet olan Dynamite Shrimp, restoranın en popüler başlangıçları arasında yer alıyor. Şimdiye kadar sayısız kez taklit edilen ancak gizli lezzetine ulaşılamayan Dynamite Shrimp ( ya da deniztarağı) , panelendikten sonra acı baharatlı sosla harmanlanan, bol aromalı karides, deniztarağı ya da bunların karışımından oluşuyor; martini kadehinde, taze soğan parçaları eşliğinde servis ediliyor.
4 ayda Dynamite Shrimp ile 1 tonun üzerinde karides tükettik
Hemen hemen her masanın siparişinde en az bir tane bulunan Dynamite Shrimp, o kadar seviliyor ki, P.F.Chang’s’in Etiler restoranı hizmete girdiğinden beri, dört ayda sadece Dynamite Shrimp için bir tonun üzerinde karides tüketildi.

Dynamite Shrimp ve P.F.Chang’s’in birbirinden özel tüm lezzetleri, Etiler’deki restoranında sizi bekliyor.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Dynamite Shrimp , P.F Chang's

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz