Dünyanın en güzel lezzetleri ile Galliard!

Nereden, hangi açıdan, hangi alanda bakarsanız bakın, Galliard muhteşem lezzetlere sahip! Hem sunumu ile hem lezzeti ile herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği lüks bir mekan.

17 Ağustos 2018 12:12
Dünyanın en güzel lezzetleri ile Galliard!
Mekan yetkililerini, çalışanlarını ve aşçılarını takdir edip tebrik etmemek elde değil. Hepsi özenle ve düzenle çalışıp en ince detaya kadar dikkat ediyorlar. Mekan ne kadar yoğun olursa olsun sizinle ilgilenmemeleri gibi bir şey olmuyor. Her zaman her koşulda ve her yoğunlukta mutlaka yetişebiliyorlar.
Mekana girdiğiniz de öncelikli olarak gözünüzü dekorasyondan alamıyorsunuz. Uzun soluklu ''Yahu bu nasıl bir güzelliktir'' diyorsunuz sonrasında alışıyorsunuz bu atmosfere tabi..


Pizza veya hamur işi tutkunları size sesleniyoruz şiddetle!! Pizza'nın hem tatlı hem de tuzlu hali burada.
''Ay Işığı'' ve ''Vegi Pizza''..

Ay ışığı'nın içinde Nutella mı dersiniz çilek mi muz mu daha neler neler offf!! Yanında dondurma ile yemenizi öneriyoruz. Biz ayıla bayıla, iç geçire geçire yedik. Bundan sonra burada yemek yerken, kuralları yıkıp önce tatlı sonra tuzlu olarak devam edebiliriz hayatımıza. Aşırı çikolata krizi gelenlere de birebir.


Vegi Pizza'da bir o kadar ''Bu nasıl bir şeydir böyle, vejeteryan olmak istiyorum!!!'' dedirten bir lezzet oldu bizim için.
Pizza'nın her haline her tadına kabulüz aslında ama bu denli lezzetli ve parmak yedirten olunca her boşlukta pizza da boğulmak istiyor insan. Üstelik kocaman!!


Beyza Kaya
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Galliard , Vadi İstanbul

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz