Dünyaca ünlü DJ Fabien Koufach eşliğinde La Boom’da müzik ziyafeti...

Müzik aşkını Güney Fransa’dan aldığı ilham ile birleştiren ve dünyada House müzik alanında birçok ünlü DJ ile büyük partilerde performans sergileyip geniş kitleleri eğlendiren ünlü DJ Fabien Koufach 19 Nisan Cuma geccesi La Boom’da...

19 Nisan 2013 09:34
Dünyaca ünlü DJ Fabien Koufach eşliğinde La Boom’da müzik ziyafeti...
Büyüleyici Boğaz manzarası, mönüsünde yer alan birbirinden özel ve farklı lezzetleri, iç mekan tasarımında ön plana çıkardığı sıcaklık ve rahatlık duygusuna eklenen Lounge tarzı müzikleri ile yeni bistro&lounge anlayışının İstanbul’daki son temsilcilerinden olan La Boom, haftanın her günü gerçekleştirilen farklı bir DJ performansı ile ziyaretçilerine müzik ve keyif dolu saatler yaşatıyor.

Kariyerinde St.Bart’s, Dominik Cumhuriyeti ve New York City gibi dünyaca ünlü eğlence merkezlerinde sergilediği birçok önemli performansı bulunan ünlü DJ Fabien Koufach özgün ve yaratıcı tarzı ile La Boom’da bu Cuma geccesi sınırsız bir müzik ziyafeti vadediyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: DJ Fabien Koufach , La Boom

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz