Dünya Kupası heyecanı 360 İstanbul'da başlıyor!

360istanbul, 2014 FIFA Dünya Kupası için ev sahibi Brezilya’nın eğlencesine yakışır bir açılış organizasyonu düzenliyor.

11 Haziran 2014 12:38
Dünya Kupası heyecanı 360 İstanbul'da başlıyor!

Brezilya İstanbul Konsolosluğu’nun destekleri ve Hırvatistan İstanbul Konsolosluğu’nun katılımlarıyla düzenlenecek 2014 FIFA Dünya Kupası’nın açılış maçı için 360istanbul’da hem eğlence hem de futbol keyfi buluşuyor.

360istanbul’da 2014 FIFA Dünya Kupası, Brezilya İstanbul Konsolosluğu destekleri ve Hırvatistan İstanbul Konsolosluğu’nun katılımlarıyla başlıyor. 12 Haziran Perşembe geccesi ev sahibi Brezilya ile Hırvatistan arasında yapılacak ilk maçın gösteriminin, şovlar ile renklendirileceği geccede spor ve eğlence 360istanbul’da bir araya gelecek. Brezilya’ya özel kostümleri ile geccenin yıldızları tabi ki Samba dansçıları olacak.


Spor ve eğlencenin enerjisinin birleştirildiği bu özel gecede, Brezilya dansçıları ve şovları ile maçın heyecanı daha da artacak. 2014 FIFA Dünya Kupası’nın albümü “One Love, One Rhythm” parçaları, açılışın enerjisini yükseltecek. Amerikan rapçi Pitbull'un, Jennifer Lopez ve Brezilyalı şarkıcı Claudia Leitte ile seslendirdiği “We Are One (Ole Ola)” ise gecenin favorisi olacak.


Siz de Dünya Kupasını, bu heyecana yakışacak bir eğlence ile karşılamak istiyorsanız 12 Haziran Perşembe gecesi ilk maçı 360istanbul’da seyretmek için davetlisiniz!
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz